Kontakt oss

Kontakt

Våre ansatte

Linn Romudnset

Linn Romundset
Daglig leder

Telefon: 957 56 471
E-post: linn@medio-as.no

Språk
Norsk, Engelsk

Monika Narbutaite-Siuksciuviene

Monika Narbutaite-Siuksciuviene
Personal- og kundekonsulent

Telefon:917 20 235
E-post:monika@medio-as.no

Språk
Litauisk, norsk, engelsk, russisk

Karin Freimann

Karin Freimann
Personal- og kundekonsulent

Telefon:940 36 152
E-post:karin@medio-as.no

Språk
Estisk, norsk, engelsk

Kristian Dale
Salgs og markedskonsulent.

Telefon:404 85 594
E-post: kristian@medio-as.no

Språk
Norsk, Islansk, Engelsk

Gøril Sundfjord Solheim
Rekrutterer

Telefon: 919 03 448
E-post: goril@medio-as.no

Språk
Norsk, engelsk

svein lang

Svein Lang
Styreformann

Telefon:913 25 880
E-post:svein.lang@dialexis.no

Våre ansatte

Linn Romundset
Daglig leder

Telefon: 957 56 471
E-post: linn@medio-as.no

Språk
Norsk, Engelsk, Tysk

Monika Narbutaite-Siuksciuviene
Personal- og kundekonsulent

Telefon:917 20 235
E-post:monika@medio-as.no

Språk
Litauisk, norsk, engelsk, russisk

Karin Freimann
Personal- og kundekonsulent

Telefon:940 36 152
E-post:karin@medio-as.no

Språk
Estisk, norsk, engelsk

Raphael Poiree
Salgskonsulent

Telefon:476 74 466
E-post:raphael.poiree@medio-as.no

Språk
Fransk, norsk, engelsk

Karolina Toczydlowska
Rekruttering

Telefon:908 13 149
E-post:karolina@medio-as.no

Språk
Polsk, norsk, engelsk

Svein Lang
Styreformann

Telefon:913 25 880
E-post:svein.lang@dialexis.no

Thomas Rosenberg

Thomas Rosenberg
Rekrutterer

Telefon: 452 000 95
E-post: thomasj@medio-as.no

Språk
Norsk, engelsk


Kontaktaktinformasjon


Adresse

Strandvikvegen 566
5643 Strandvik

Telefon 

957 56 471

Epost

post@medio-as.no

Kontaktinformasjon


Vårt hovedkontor ligger i vakre Strandvik i Fusa kommune. Du er velkommen på besøk når som helst. Vi har kaffen klar. 

Adresse: Strandvikvegen 559, 5643 Stranvik

Org nr: 995 498 863


VEibeskrivelse